logo

NOVINKY

18.3.2021: Premiéra videoklipu SOMEONE YOU LOVED (violin & piano)

Po vydání prvního coveru k písni Shallow, jsem se rozhodla znovu využít příjemné prostory kavárny Lucy’s Piano Café & Jazz u piana, jehož příběh se začal psát v roce 1910 a pokračuje dodnes.

Ve spolupráci s Pro.Motion vznikl krásný videoklip podtrhující atmosféru kavárny a našeho coveru ke známému hitu skotského zpěváka Lewise Capaldiho. Jeho píseň Someone You Loved je jedna z oblíbených, které často hráváme s klavíristkou u svatebních obřadů.

Nakoukněte také do zákulisí, díky momentkám, které zachytil Martin Bambušek.

Doufám, že se Vám videoklip bude líbit a přivede Vás na jiné myšlenky v této podivné době…

Vaše Markét 🙂


8.2.2021: Spolupráce se značkou PŘÍBĚH NA KOUSKU PAPÍRU

Moc mě potěšilo, když mě v rámci spolupráce oslovila značka Příběh na kousku papíru. Na jejich e-shopu najdete nejen krásné motivy týkajících se svatebních tiskovin, ale také přáníčka k narozeninám či milníkové kartičky a další originální autorské ilustrace.  

A pokud plánujete SVATBU, tak Vás nejspíš potěším SLEVOU 10%, která platí pouze na objednávku svatebních tiskovin z e-shopu značky Příběh na kousku papíru.

Slevu získáte s použitím promokódu: market10

Tak pokud už máte sestavený seznam hostů, můžete se inspirovat, či rovnou vybírat své oznámení.  V jejich nabídce najdete více než 25 kouzelných motivů a to nejen svatebních oznámení, ale i pozvánek ke stolu, jmenovek, nápisů a harmonogramů.

Přeji mnoho štěstí při plánování Vaší svatby, Markét 🙂


31.12.2020: ROZHOVOR V ČASOPISE INNSPIRACE

Před Vánoci jste v časopise INNspirace mohli najít náš rozhovor zaměřený na hudbu ke svatebnímu obřadu. Celé číslo se věnuje tématu SVATBY a mě moc těší, že právě nás oslovila šéfredaktorka Jana Wostrá v souvislosti s výběrem hudby ke svatebnímu obřadu.

V rozhovoru popisujeme nejen rady, zkušenosti a tipy týkající se hudby na svatbu, ale třeba i to jak vypadá naše příprava. Sami můžete posoudit, jak je naše práce na jednu stranu krásná, ale svým způsobem také náročná.

Více informací, kde si časopis INNspirace koupit či předplatit, najdete na stránkách
vydavatelství A11.

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2020 a těšíme se,
až si zahrajeme třeba zrovna na Vaší svatbě v roce 2021!

Markét & Kačka


27.11.2020: ADVENT PLNÝ KŘÍDLENÍ

Moc mě potěšilo, že jsem byla oslovena se zapojit do dobročinného festivalu Advent plný KŘÍDLENÍ na podporu neziskovek v Moravskoslezském kraji.
V pátek večer 27.11. od 17 hodin, se objevilo na jejich VIRTUÁLNÍM PÓDIU spoustu známých i neznámých tváří a mimo jiné i naše video. Na celý program se můžete kouknout i ze záznamu.

Více info o projektu a možnosti jak podpořit neziskovky si můžete přečíst na jejich webu: ADVENT PLNÝ KŘÍDLENÍ

Advent plný křídlení najdete i na facebooku

Přeji krásný začátek Adventu, Markét


13.11.2020: premiéra mého videoklipu SHALLOW (violin & piano cover)

Píseň Shallow z filmu “Zrodila se hvězda” , kterou zpívá Lady Gaga & Bradley Cooper, se stala velmi oblíbenou pro svatební obřady. A po naší první odehrané svatební sezóně, jsme se s klavíristku Kačkou rozhodly, že na píseň Shallow pro Vás natočíme cover i s videoklipem. O skvělý zvuk se postaral Vojtěch Seidler, video natočil Luděk Brhel a fotky z natáčení pořídil Martin Bambušek.

K natáčení jsme využily příjemné prostředí a krásné piano z kavárny Lucy’s Piano Café & Jazz z Frýdku-Místku.

Všem moc děkujeme za spolupráci a doufám, že se Vám naše verze bude líbit.

Markét & Kačka